Перекидний стенд-книжка — обираємо правильно

Полезные советы

З кожним днем кількість інформації навколо людини зростає. Ми отримуємо її різними шляхами: телебачення, Інтернет, радіо, презентації тощо. Але в установах різного рівня інформація й сьогодні подається в паперовому вигляді. Доки модна нині діджиталізація не охопить всі галузі та напрямки, настінний стенд-книжка буде мати актуальність.

Як виглядає листальна система?

Листальна система або її ще називають гортальна система, або стенд книжка для дитячого садка – це конструкція, яка містить прозорий тримач для рамок, рамки та прозорі протектори. Кількість рамок зазвичай п’ять, але в разі необхідності може бути й більше. Міцно кріпиться до основи стенда за допомогою прозорої двобічної клейкої стрічки. Тому разом все це виглядає дуже акуратно та гарно.

Такий вид стендів має безліч переваг перед звичайними стендами з кишенями

Розглянемо основні:

1. Компактність. Дійсно на невеликій площі 50х40 см можна розташувати дуже багато інформації. Якщо стенд-книжка з перекидними кишенями містить 5 рамок, то це означає вдвічі більшу кількість інформації за рахунок двобічного розміщення тексту. Щоб розмістити таку саму кількість інформації у вигляді звичайного стенду потрібна площа не менш ніж 125х85 см.

2. Економність. За рахунок меншої площі пластикової основи, а відповідно й меншої площі друку на самоклейкій площі стенди-книжки виходять дешевше приблизно на 60-70% від стенда на 10 кишень та площею понад 1 квадратний метр.

3. Довговічність. Ми використовуємо складові для гортальної системи виробництва Польщі, тип INFOFRA зі стандартним антибліковим пластиковим протектором. Це не файл, не саморобка з пластику. Тому ви зможете роками користуватися цим стендом і він буде лишатися наче новий.

4. Різноманітність. Стенд-книжка для школи чи то для дитячого садочка, гортальна система для будь-якої установи має бути індивідуальною. І ми це забезпечимо. Ми можемо використати Ваш логотип, Ваші кольори або запропонувати наше бачення оформлення такого стенди з урахуванням того, де буде використовуватися такий стенд. В разі необхідності розробимо цілу серію стендів в єдиному оформленні.

Підсумуємо: стенд-книжка може використовуватися для подання інформації як в державній установі, так й в будь-якому закладі освіти. Вони чудово поєднуються не лише з додатковими кишенями під інформацію, а й з текстовою інформацією різного змісту. Вони довговічні та зручні у використанні.

Джерело: Stendall